siła w naszych rękach
 
masaż 1

NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ !

Milena Morczyńska: Od 2011 roku prowadzę własny mobilny oraz stacjonarny salon masażu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z klientami indywidualnymi posiadającymi różne schorzenia począwszy od urazów powypadkowych po choroby wieloletnie m.in stwardnienie rozsiane na terenie Gdańska i Grudziądza. Praca z pacjentami w różnym wieku i stadium chorobowym pozwala mi poszerzać swoją wiedzę zawodową i doskonalić różnego rodzaju umiejętności pracy z chorym. Ściśle współpracuję z Firmą Usługowo Handlową Aspiration prowadzoną przez Najsilniejszą Polkę w Armwrestlingu Marlenę Wawrzyniak, w zakresie obsługi klientów, poprzez uzupełnianie planu treningowego odpowiednim masażem.

Od 3 marca 2015 roku podjęłam ścisłą współpracę z Instruktorem Zumba Fitness Dorotą Gacek budując od podstaw nowy projekt ZUMBA & Massage. Dobra zabawa i relaks, a to wszystko w jednym miejscu.

Moja praca jest moją pasją. Jednak poza pracą moją wielką pasją od czasów dzieciństwa jest sport. Obecnie jestem reprezentantką Polskiej Kadry Armwrestlingu (siłowanie na rękę). Dotychczas udało mi się zdobyć następujące tytuły:

  • Kilkukrotne Mistrzostwo Polski kat. 80kg senior ręki lewej i prawej,
  • 2 miejsce na Pucharze Polski w kat. +65kg senior kobiet,
  • 4 miejsce w Europie i na świecie.

Sport, który uprawiam bardzo pomaga i ułatwia mi pracę w wykonywanym zawodzie. Trenuję pod okiem Najsilniejszej Polki, Mistrzyni Europy i Świata oraz Mistrzyni Pucharu Świata Zawodowców, która jest również trenerem personalnym i specjalistą w dziedzinie pracy układu mięśniowego – Marleny Wawrzyniak, co również pozwala mi na doskonalenie swojej wiedzy w ekstremalnych urazach powstałych podczas uprawiania sportu wyczynowego.

razem
 
masaż 2